Náš tým

AKTUALITY

POZOR. Přešli jsme z domén certuma.cz a certuma.com na doménu certuma.eu. Prosíme, odesílejte Vaše e-maily pouze na ...@certuma.eu. Jména zůstávají beze změny. Děkujeme.  
--
Certuma změnila svá pevná telefonní čísla, nová čísla jsou v záložce Kontakt. 
--
Nové sídlo společnosti Certuma, spol. s r.o., IČO 28123255 je na adrese Za potokem 46/4, Záběhlice, 106 00 Praha 10. Prosíme o změnu ve Vašich systémech. Na stejné adrese je i naše pražská kancelář. 

ŘEDITEL

Ondřej Škach

skach@certuma.eu

Ondřej má na starosti především spokojenost zákazníků, a že k dosažení tohoto jednoduchého cíle musí zvládat vše od sklepa až po střechu, je každému, kdo si to někdy zkusil, asi jasné.

HLAVNÍ TECHNOLOG

Zdeněk Nečas

necas@certuma.eu

Zdeněk se osazováním a výrobou živí bez nadsázky celý život. Na jeho schopnostech a zkušenostech stojí jistota, s jakou splníme každé Vaše přání (ve výrobě...pochopitelně).

OBCHOD

David Šmejkal, Vladimír Pacejka

obchod@certuma.eu, +420 234 697 194

Pánové mají dlouholeté zkušenosti s výrobou elektroniky a dokáží tak obsloužit každý Váš požadavek. Budeme rádi, když se na ně obrátíte s výrobou Vašeho produktu.

PŘÍJEM ZAKÁZEK, FAKTURACE

Žaneta Pavlíčková, Dagmar Fořtová

obchod@certuma.eu

Žaneta a Dagmar mají na starosti příjem zakázek či fakturaci a také ostatní administrativu ve firmě.

DOKUMENTACE

Martina Tomková, Petra Průchová

tpv@certuma.eu, +420 384 971 924

Martina s Petrou pečlivě spravují veškerou předanou dokumentaci k Vašim produktům.

NÁKUP

Radek Mikulecký, Marie Růžičková

nakup@certuma.eu, +420 384 971 922

Radek má na starosti oddělení, které pro Vás nakupuje desky plošných spojů, všechny součástky z celého světa nebo třeba mechanické díly. Jeho pravou rukou je pak Marie, která se zajišťuje, aby k nám materiál dorazil včas.

ŘÍZENÍ POSTUPŮ A KVALITY

Eva Vitěková

kvalita@certuma.eu

Eva má stejně jako Zdeněk své profesní ostruhy dávno nabroušené a zkušeností využívá ve zdokonalování výrobních procesů. K tomu musí být neustále v kontaktu s jednotlivými technologickými kroky, a proto je hlídání kvality její každodenní chleba.

MISTR VÝROBY

Radim Pečenka

vyroba@certuma.eu

Radim řídí zpracování Vašich zakázek na všech výrobních operacích a zabezpečuje také jejich expedici.

SKLAD

Pavlína Soukupová, Eva Kubecová

sklad@certuma.eu

Lidé kolem Pavlíny se starají o skladové hospodářství. Připravují materiál do výroby. Přitom pečlivě kontrolují, zda dodaný materiál přesně odpovídá Vašim výrobním datům.